O TOM, JAK BLUDIČKA NESTÍHÁ

prosince 14, 2015

Ahoj, ahoj! 

Zase jsem tak trochu v časové tísni, kdy nestíhám skoro nic, kromě přípravy do školy (někdy ani to ne). Tohle bude takový informační článek, o pár věcech, které pro Vás chystám a o tom, jak se to tady změnilo a ještě změní. 

Nevím čím začít dřív, hlavu mám plnou různých myšlenek nejen na recepty, ale i na články, ale ten čas prostě není. Chtěla bych vyzkoušet nějaké vánoční recepty na cukrový, ale bohužel, letos to nejspíše nebude. 
Během příštího týdne bych vám sem chtěla dát nějaké recepty. No minimálně na jeden extrémně jednoduchý, a extrémně dobrý, mrkvový koláč "odokáč", protože (už jsem to někam psala) strašně nerada vařím podle přesně zadaných norem, ale naopak si ráda vymýšlím své vlastní kombinace ve svých poměrech. Ale všechno si to poctivě píšu a jsem schopná z toho udělat použitelný recept, podle kterého později taky vařím (ale úplně se ho nedržím, že jo, protože bych si protiřečila v předchozím tvrzení o nevážení). Vždycky jsem byla (tak trochu) rebel, tak to prosím pochopte :) 

Pak je tady jedno velké rozhodnutí, které mi v hlavě leží už nějakou tu dobu. Protože to 6. prosince bylo už rok, co existuji na bezmasé stravě, rozhodla jsem se, že zvýším level a zkusím pomalu přejít na veganskou stravu. Vím, že to nepůjde hned, protože problém bude hlavně doma s tím, co a kde kupovat a hlavně na to navyknout zbytek rodiny. A to bude chvilku trvat. Nevadí... 
Už teď jsem střede posměchu a označována za fanatického člověka, který to všem cpe, ale to že to sem napíšu, ještě neznamená, že říkám, aby jste se jimi stali taky. Ne. Prostě tady jenom píšu takový nicneříkající, ale zato strhující a podtrhující článek o tom, co se událo a bude se tady dít. Nikdo to číst nemusí. Je to vaše dobrovolné rozhodnutí žejo :) 

Well, tak jo. Co na tom mém imaginárním seznamu bylo dál? A jo! Tohle. V posledních měsících se zde začali objevovat více recepty, ale utlumily se takové ty myšlenkové pochody, fotky z cest a fotky vůbec. A tenhle blog si pomalu a jistě udělal nějakou tu škatulku. Zaškatulkoval se do foodblogů, ale není to přesně to, co jsem s ním v prvopočátku plánovala. Měl mě provázet na mých vegetariánských cestách (což se povedlo jenom z části), ale rozhodně to neměl být jenom blog o jídle. 

Takže na co se můžete od ledna 2016 těšit? Kromě receptů, přibudou i články zaměřené na nějaké téma, mé myšlenkové pochody, fotočlánky, ale i něco z mé kreslené tvorby a to nejen kreslené na papíře :) Prostě bych to tady chtěla trošku víc oživit, protože když chci, jsem takový kreativní živel, který má spoustu aktivit a pořádně neví co dělat nejdřív. 

A bod: udělat si tady z toho své malé útulné místečko plné barev, hudby, relaxu a radosti se od ledna začne realizovat. 

Pomůžete mi? Všechno co pro to můžete udělat, je občas zanechat nějaký komentář s kritikou nebo pochvalou. Posouvají mě totiž dopředu :)

- Bludička

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook