KOSMETIKA PRO BLUDIČKU

ledna 03, 2016


Uf, asi by mě nikdy nenapadlo, že bych mohla někdy napsat na blog článek zaměřený na kosmetiku. Beauty blogy nejsou zrovna mou silnou a oblíbenou skupinou, kterou bych nějak navštěvovala a kosmetika obecně, není zrovna moje BFF, nebo alespoň do nedávna nebyla. Vždy jsem si tak nějak vystačila s řasenkou, tužkou na oči a v posledním roce i tužkou na obočí a to bylo všechno. Žádný make-up, žádné podkladové báze a kdovíco ještě. Nevím proč, něco se zlomilo a já si začala více a více půjčovat různé kosmetické srandy od své sestry. A tak se stalo, že mi Ježíšek naježil spoustu kosmetiky. Ne že bych nevěděla co s ní, ale je to divný, protože jsem byla vždycky ten rebel, co si dělal co chce a přesto bych věděla minimálně ještě o dvou věcech, které by mi usnadnili můj život! Asi stárnu nebo co :)

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o své kousky alespoň ve formě fotografií a možná se tady najde někdo zkušenější, kdo by mi mohl poradit i něco navíc :) 
Začala jsem přemýšlet, že bych nafotila obsah své kosmetické taštičky (ehm ehm) a možná i zbytku dárečků, které jsem dostala a které si vůbec nezasloužím. :)


Jako první na mě čekal obří balíček od táty, který byl v slušivé krabici, ale pro focení byla moc velká. Obsahovala tyto tři produkty tělové máslo, tělové mléko a sprchový gel. Vše s vůní kakaových bobů. Od maminky svého přítele jsem mimo jiné dostala takový maličký pytlíček, ve kterém se ukrývaly dva vzorečky voňavek, paletka s očními stíny, lak na nehty a pilníček, což se mi hodí a budu si ho brát s sebou i do školy, protože se mi nehty lámou co chvíle a já si je nemám věčně čím zapilovat :). Jsem vážně případ.No a to největší nakonec. Tam kde to všechno začalo, to musí taky skončit ne? U mé sestry, dvojčete, kterou už nebavilo být mi sponzorem v oblasti kosmetiky, tak mi nadělila vlastní, protože upřímně, i když už si nějaký ten pátek říkám, že si zajdu do drogerie (a i když si tam jako fakt zajdu!), připadám si tam hrozně ztracená a nevím co si pořídit dřív. Teď mám alespoň celkem slušné vodítko.  A tak, co jsem teda od mé milované sestry dostala? Novou kosmetickou taštičku (no dobře, její používanou kosmetickou taštičku, protože jí učarovala jiná a ta moje, no, to nebyla taštička, ale obří neforemné něco...) a taky: voňavku Adidas, tužku na obočí v hnědé barvě, makeup, řasenku, odličovač očí,  pudr, kosmetický štětec, šampón a kondicionér a lak na vlasy.
Uf!Jako první je tady Makeup od Miss sporty. Je dost světlý tak je jasné, že později budu potřebovat ještě nějaké tmavší, ale na zimu je ideální, protože jsem bledá jak bledule. Hned vedle je dvoufázový odličovač očí od Balei, úplně napravo kosmetický štětec a k němu pudr, kterým doplňuji makeup. 

Na další fotce je Adidas voňavka, která neskutečně pěkně voní a prostě se sestra trefila na plné čáře. Dále je řasenka od Miss sporty, která má na můj vkus až neuvěřitelně obří kartáček, takže mi zase bude nějakou dobu trvat, než si zvyknu. Na druhou stranu mi řasenky vydrží opravdu dlouho, takže sbližování bude určitě intenzivní. Už asi rok mám jednu a stále se tváří, že je jí tam dost. No a nakonec tužka na obočí v hnědé barvě
A pak jsou tady výrobky od Garnier fructis. Šampón a kodicionér pro suché lasy, který garantuje růst vlasů (jenže to všichni známe žejo...) a lak na vlasy. Prý mi neuškodí, když ho budu mít pořád u sebe, protože jeden nikdy neví. Tak jo :)

A to už je doopravdy všechno vážení. Je toho opravdu spousta a nevím kam to má všechno dát. Něco se mi do taštičky vleze něco ne. Tohle budu muset ještě dořešit. Prozraďte, kam dáváte své kosmetické poklady (za předpokladu, že koupelna je jimi přeplněná, ale nejsou vaše!?). Časem Vám na něco z toho asi napíšu pár recenzí, které budou stejně největším vodítkem v kosmetickém boji pro mou osobu jako dělané! Tak. 

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook