ČTENÍ NA LÉTO 2017

června 11, 2017Znáte to, léto se kvapem blíží, plánujete si dovolené, přemýšlíte co budete dělat a jak relaxovat. Jedna z mála možností, jak relaxovat, je i čtení. A jelikož už i já mám nějakou tu malou dovolenou naplánovanou, není od věci si vymyslet, co bych si ráda přes léto přečetla.
Je mi jasné, že nepřečtu všechno, ale je to seznam, kterým bych se chtěla volně inspirovat a přečíst alespoň pár knih. Protože, přiznám se vám, já teď na to čtení zase tolik času nemám. Díky jiným povinnostem ho prostě a jednoduše zanedbávám. 

Projela jsem proto své goodreads a internet a rozhodla se udělat si malý seznam "CHCI PŘEČÍST V LÉTĚ"

 Začnu trochu odborně. Dvě knihy, které mám doma už od zimy a kterým jsem až do teď nevěnovala tolik pozornosti, kolik by bylo třeba. Letošní rok je zvláštní a je třeba se obrnit spoustou pozitivní energie, jinak to bez toho půjde těžko. První knihu mám rozečtenou, druhou jsem si koupila k Vánocům, neb mně plně vystihuje. Jen si najít chvilku klidu a trochu se do ní začíst.
 Dvě knihy, dva filmy. Je to již dávno, co jsem oba dva filmy viděla, ale příběhy mne nadchly. Nebylo by od věci se k nim opět vrátit v knižní podobě, protože knih není nikdy dost.
A víte jak je to s těmi filmy že? když jste unavení, zrelaxujete u nich a pak se dostanete ke knihám. I když osobně preferuji nejdříve knihu a pak film, od té doby co pracuji, se mi trochu mění priority. Au. 
Dva silné příběhy, na které jsem zvědavá. Třeba mi vyjde alespoň jeden.
 Dva fantasy příběhy, na které si dělám zálusk delší dobu. Kdo mně zná, ten ví, že já tohle prostě můžu. Nijak se však nevylučuje, že místo těchhle dvou sáhnu po Tolkienovi nebo něčem podobném, co zrovna bude po ruce. 


Poslední dva příběhy mám také už nějakou dobu doma. Oba jsem načala, ale nedočetla je. U kouře jsem někde na začátku, avšak potřebuji k tomu klid. Monument se čte tak nějak sám, ale běhá mi z něj mráz po zádech. 

Takže to je můj "malý seznam". Třeba někoho z vás něco zaujme a nebo, kdo by měl chuť, může mi v komentářích zanechat nějakou další knižní inspiraci. Nějak se nebráním ničemu. 

Už teď vím, že nestihnu všechno a že některé se mi protáhnou do dalšího volna, protože krom četby mám v plánu se naplno věnovat józe, cvičení, jízdě na kole a bruslích a také bych si ráda našla chvilku na kreativní činnosti jako je kresba a malba nebo psaní. Je toho hodně. Uf, snad to krom jiných dalších povinností všechno zvládnu! 

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook